Незадоволення полтавців нинішньою владою

Незадоволення полтавців нинішньою владою

Не пройшло і двох місяців, як почалось масове незадоволення полтавців нинішньою владою. Вже сьогодні у Полтавську міську раду прийшло більше 400 підприємців та їх працівників вимагати від нинішнього курівництва справедливих, а не вибіркових рішень.

Після довгих перемовин влада погодилася сісти за стіл переговорів. Зустріч з підприємцями призначили на 3 грудня у міській раді, де о 13:00 має бути прийняте конструктивне рішення, яке влаштує обидві сторони.

Денис Поліщук вважає: З приходом нової незаконної влади почалась вибіркове цькування підприємців. Відсутній комплексний підхід до вирішення проблеми міста і бізнесу. Якщо є дійсно мета — зробити кращою центральну частину Полтави та всього міста в цілому, то вибіркове знищення підприємницької діяльності тільки зашкодить цій меті. Чому ніхто не піднімає питання рекламних бігбордів, які захаращують центр міста та не створюють робочі місця? Питання кіосків «Кулиничі», де вже продають алкоголь на розлив? Крім того, ці МАФи «Кулиничі» на 50% — без документів стоять та не приносять податки до бюджету міста. Тому я краще буду підтримувати створення робочих місць для міста Полтави, ніж забруднювати нашу Полтаву австрійськими бігбордами та «Кулиничами»-наливайками.

Написати вiдгук

Ваше ім я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Введіть код, вказаний на зображенні:Полiщук Денис - депутат Полтавської міськой ради